Forum

Konu ve mesaj oluşturabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ücretsiz WordPress Radyo ve Sohbet Teması

 

WordPress Radyo Teması Özellikleri;

  1. Tema’nın kendine ait radyo player sistemi vardır bu sistemi ayarlamak için wp-admin’den radyo ayarları bölümünden yapabilirsiniz.
  2. Temanın kendine ait istek ve mesaj bölümü vardır, ziyaretçileriniz siteniz hakkında veya herhangi bir konuda mesaj atabilir ve attığı bu mesajlar temanın header kısmında yayınlanmaktadır.Atılan mesajlar wp-admin bölümünde yer alan mesajlar bölümünde admin onayına sunulmaktadır.
  3. Temanın kendine ait istek paneli bulunmaktadır, parça istek yapmak isteyen ziyaretçileriniz sitenizde yer alan istek yap butonuna tıklayarak isteklerini sizlere iletebilirler, ziyaretçilerin yaptıkları istekler wp-admin panelinde yer alan istekler bölümünde admin onayına sunulmaktadır admin isteği alıp onayladıktan sonra istek mesajı sitenin sol tarafındaki bölümde tüm ziyaretçilere yayınlanmaktadır.
  4. Radyo teması olarak dizayn edilen bu temanın birde sohbet sistemi mevcuttur, radyo kanalınıza giriş yapan misafirlerinize birde sohbet ortamı oluşturmak isterseniz wp-admin’den Görünüm – Tema ayarları bölümüne giriş yaparak buradaki sohbet ayarları kısmından sohbet sisteminizi aktif hale getirebilirsiniz.
  5. Ücretsiz wordpress radyo teması adsense reklam duyarlıdır ve temada bazı reklam bölümleri mevcuttur bu alanları yine wp-admin>görünüm>tema ayarları bölümünde yer alan reklam ayarları kısmından ayarlıyabilirsiniz.

Temanın tüm özelliklerini tek tek saymakla bitmez bu nedenle aşağıdaki bölüm’den temayı indirip zip olarak wordpress sitenize yükledikten sonra ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, tema hakkındaki sorunlarınız için bizlere yorum atabilirsiniz.

İndir : http://www.mediafire.com/file/vc6duon1gv6jrpt/radiosV2_-_script.tc.rar

 

 

Ne Mutlu Türküm Diyene !